• Informacja o programie

•             W roku szkolnym 2017/18 nasza szkoła uczestniczy w Rządowym programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2017-2019 – „Aktywna tablica".
          W ramach programu otrzymaliśmy wsparcie w kwocie 14 tys. złotych. Od  grudnia 2017 r. wyposażenie szkoły wzbogaciło się o dwie tablice interaktywne. Znajdują się w sali  dla uczniów klas 1- 3 oraz kl. IV-VII.  Korzystają z nich wszyscy uczniowie i nauczyciele szkoły.
          Nasza szkoła uczestniczy w międzyszkolnej sieciach współpracy nauczycieli stosujących TIK w nauczaniu. Pierwsze spotkanie i wymiana doświadczeń w zakresie stosowania TIK w odbyło się 5 marca 2018 r. w Szkole Podstawowej w Czaplinku.  Jego uczestnicy wymienili się dotychczasowymi doświadczenia w pracy z tablicami interaktywnymi oraz ustalili jednolity sposób dokumentowania lekcji otwartych. Wypracowano również harmonogram spotkań w ramach sieci współpracy szkół:

• 9-13 kwietnia – SP Broczyno,
          • 7-11 maja – SP Wierzchowo.

W dalszej części spotkania jego uczestnicy obserwowali zajęcia otwarte z wykorzystaniem tablic interaktywnych.

Przykłady dobrych praktyk – scenariusze najciekawszych zajęć publikowane będą na bieżąco pn. "Bank dobrych praktyk".

Link do galerii  https://photos.google.com/share/AF1QipO4Ui7ucZDU44jQTtF0fAvTmgmsVx_gshlUZowvsXnVA17fYWuD0t99Gx4mmooobw?key=bkZLZ1BlQ3c4SDdNNWhXY3o5ejFJdnRqQ1ZfS3Fn