• Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

• Drodzy Uczniowie, Rodzice i Sympatycy naszej szkoły!

21 czerwca z radością świętowaliśmy zakończenie roku szkolnego 2023/2024! Był to dzień pełen emocji, podziękowań i wzruszeń. Gratulujemy wszystkim uczniom, którzy przez cały rok pracowali wytrwale, zdobywając nowe umiejętności i wiedzę.

Podczas uroczystości wyróżniliśmy tych, którzy osiągnęli szczególne sukcesy w nauce, sporcie i działalności społecznej. Jesteśmy dumni z Waszych osiągnięć i z niecierpliwością czekamy na kolejne!

Dziękujemy nauczycielom za ich ciężką pracę, wsparcie i zaangażowanie. Wasza pasja i oddanie są nieocenione. Rodzicom zaś dziękujemy za współpracę i wsparcie, które są kluczowe dla sukcesów naszych uczniów.

Pełne wzruszeń ale i humoru było pożegnanie Pani Dyrektor Edyty Romanowicz oraz uczniów klasy 8.

Wręczyliśmy również symboliczne berło Panu Adamowi Godziembie-Trytkowi, który za dwa miesiące powita nas na stanowisku nowego dyrektora.

Wszystkim życzymy wspaniałych, pełnych słońca i odpoczynku wakacji. Do zobaczenia we wrześniu, gotowi na nowe wyzwania i przygody.

Pozdrawiamy serdecznie

Aleksandra Ławrukiewicz

• Wycieczek czas... (c.d.)

• 17.06.2024r. uczniowie klasy V i VII SP w Broczynie wybrali się na  wycieczkę do Szczecinka. Spędzili cudowny czas ,,szalejąc" w Parku Trampolin, a następnie  zwiedzając Muzeum Regionalne, po którym oprowadzał ich charyzmatyczny kustosz opowiadając w oryginalny i ciekawy sposób dzieje Szczecinka.

Małgorzata Iwanicka

• Wycieczek czas...

• 17 czerwca 2024r. uczniowie z I i II klasy wraz z wychowawczyniami – panią Karoliną Żaczek i panią Joanną Winniak – wybrali się do Czaplinka. Dzieci bawiły się świetnie na placu zabaw nad jeziorem Drawskim, a potem udały się na spacerek brzegiem jeziora. Na koniec wszyscy zjedli pyszne lody z lokalnej lodziarni. Pogoda dopisała, a dzień był bardzo udany.

Joanna Winniak

• Festyn Rodzinny

• 6 czerwca w naszej szkole odbył się Festyn Rodzinny poświęcony rodzinom naszych uczniów.

Miło nam było gościć Burmistrzynię Czaplinka Panią Katarzynę Szlońską-Getka.

Uczniowie przygotowali piękny program artystyczny, w którym piosenką, wierszami, tańcem, przemyśleniami i dowcipami pokazali swym rodzicom jak są oni ważni w ich życiu.

Po części artystycznej na dzieci czekały atrakcje przygotowane przez Czaplinecki Ośrodek Kultury i Radę Rodziców.

Zabawom, śmiechom i radości nie straszna była nawet kapryśna pogoda.

Bardzo dziękujemy pracownikom Czaplineckiego Ośrodka Kultury za przygotowane dla dzieci atrakcje. Pani Anecie Groździej sołtys Trzcińca i Panu Mariuszowi Wójcikowi dziękujemy za pyszne lody.

Radzie Rodziców, reprezentowaną przez Panie Weronikę Kaczmarek i Małgorzatę Kalkę, dziękujemy za wspaniale upieczone kiełbaski z grilla.

Podziękowania należą się również wszystkim wychowawcom, którzy przygotowali z uczniami program artystyczny i upominki dla rodziców.

Karolina Żaczek