• Rozpoczęcie roku szkolnego 200/21

•

Informujemy, że rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się 1 września o godz. 9.00 z wychowawcami klas.

Przy wejściu do budynku szkolnego będą czekali wychowawcy i pokierują uczniów do wyznaczonych sal lekcyjnych. W związku z epidemią COVID -19 w rozpoczęciu roku szkolnego nie  może uczestniczyć Rodzic ucznia – wyjątek stanowią uczniowie klasy pierwszej.

Zasady ogólne:

• Wszyscy uczniowie oraz rodzice uczniów klasy pierwszej obowiązkowo zakrywają usta i nos.
            • Przed wejściem do budynku uczniowie/rodzice dezynfekują ręce.
            • Maseczki zdejmujemy jedynie po zajęciu miejsca w sali lekcyjnej.
            • Uczniowie dowożeni oczekają na przyjazd autobusu szkolnego pod opieką wychowawcy klasy.

Przed wejściem do budynku i w budynku należy zachować w miarę możliwości dystans społeczny - 1,5 m.