• Dzień Babci i Dziadka

• 21 i 22 stycznia obchodzony jest Dzień Babci i Dziadka. Uczniowie klas 1-3 nie zapomnieli o tym ważnym święcie. 26 lutego z niemałym opóźnieniem zaprosili swoich kochanych dziadków do wspólnej zabawy. Ten poniedziałek, dzięki miłym gościom stał się ciepły, pełen uśmiechów, wzruszeń i radości. Wnukowie przygotowali dla babć i dziadków miłe niespodzianki. W udekorowanej sali wiejskiej w Broczynie deklamowali wiersze, śpiewali piosenki i tańczyli twista. Następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych dziadków upominkami wykonanymi własnoręcznie. Dodatkowymi atrakcjami były konkursy dla gości przygotowane przez wychowawców klas1-3. Śmiechu, radości i dopingu wnucząt było co niemiara. Impreza zakończyła się wspólnym poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców naszych uczniów.

Rodzicom uczniów klas 1-3 bardzo dziękujemy za pomoc w Sali i organizację poczęstunku, Kochanym Babciom i Dziadkom naszych dzieci dziękujemy za liczne przybycie i aktywny udział w zabawach.

Do zobaczenia za rok!

Karolina Żaczek