• Przedstawienie dla Babć i Dziadków

• 09 lutego uczniowie klas I-III powitali w murach naszej szkoły swoich dziadków i zaproszonych emerytów z czaplineckiego klubu "Krystynka", którzy przybyli na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Nasi najmniejsi uczniowie zamienili się w bohaterów wierszy Jana Brzechwy. Widzowie mogli obserwować historię żabki i żuka, mijających się żurawia i czaplę, spotkali bardzo chorą żabkę. Usłyszeli przechwałki Samochwały i kłamstwa Kłamczuchy oraz na własne oczy zobaczyli co tak naprawdę robi leń. Gra dzieci była zachwycająca. Były też życzenia skierowane do wspaniałych i kochanych dziadków. Po wręczeniu upominków , czaplinecka grupa emerytów z Klubu Seniora „Krystynka” w podziękowaniu za to spotkanie wykonała krótki skecz „ Babcia i wnuczek w szkole”.

Było to bardzo miłe i sympatyczne spotkanie. Uśmiechy gościły na wszystkich twarzach tych małych i starszych. Wielkie brawa dla małych aktorów!!!